У Волоховому Яру увічнили пам’ять односельця, загиблого в АТО

2 жовтня у Волохово-Ярському НВК в присутності матері бійця відкрили меморіальну дошку загиблому в АТО випускнику цього навчального закладу Мирославу Мислі.

Повідомляє сайт ЧУГУЇВ СЬОГОДНІ з посиланням на сайт РДА.

У мітингу-реквіємі взяли участь заступник голови райдержадміністрації Валентина Волоцкова, радник голови райдержадміністрації з питань взаємодії з учасниками та ветеранами АТО Михайло Лукаш та інші гості, серед яких – делегація Харківського національного університету ім. В.Каразіна.

Відкрив мітинг директор навчально-виховного комплексу, депутат районної ради Ілля Олефір, який розповів, яким добрим і патріотично налаштованим хлопцем був Мирослав Мисла. Його вчителі горді за нього.

«Ми пишаємося героями, які захищають нашу Вітчизну на Донбасі. Таким був і Мирослав, світлій пам’яті якого ми вклоняємося сьогодні. Це взірець мужності, гідності й честі для всіх нас. Діти повинні брати приклад зі свого земляка і знати, заради чого він віддав своє життя», – сказала на мітингу Валентина Михайлівна.

Довідково: меморіальну дошку встановлено в річницю загибелі воїна – рівно рік тому Мирослав загинув у селі Кримське Луганської області. Ініціатива відкриття пам’ятного знака належить педагогічному колективу НВК, допомогу надали Чугуївські райдержадміністрація та районна рада.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец