У Чугуєві переселенцям допомагають об’єднатися з громадою

Чугуївський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді вживає заходів щодо проведення оцінки потреб внутрішньо переміщених осіб, визначення соціальних послуг та методів соціальної роботи, забезпечення психологічної підтримки переселенців.

Повідомляє сайт ЧУГУЇВ СЬОГОДНІ з посиланням на сайт РДА.

Так, до центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді звернулася сім’я, яка переїхали на територію Чугуївського району з Луганська. Вони  мають маленьку дитину, яка опинилася у новому для себе середовищі і потребує комплексної та термінової соціальної допомоги.

Фахівці центру мають зробити багато роботи: сприяння в оформленні документів та працевлаштуванні, залучення ресурсів громади за місцем проживання, надання інформаційної, юридичної та психологічної підтримки і гуманітарної допомоги.

Спеціалісти районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді залучили до роботи з сім’єю соціальних партнерів, благодійні та громадські організації.

Вже цій родині надано допомогу в оформленні документів,  гуманітарну допомогу продуктами харчування завдяки меценатам та селищній раді. Підтримка соціальних партнерів дала змогу батькові працевлаштуватися.

Перші кроки інтеграції сім’ї у громаду зроблено, первинну допомогу надано. Наразі робота триває.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец