Опалювальний сезон на Чугуївщині проходить стабільно

Про це повідомила начальник відділу житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури райдержадміністрації Ірина Володько. Житлово-комунальні та інфраструктурні послуги споживачам надаються своєчасно та в повному обсязі.

Передає сайт ЧУГУЇВ СЬОГОДНІ з посиланням на РДА.

З метою сталого проходження опалювального періоду, ефективної взаємодії підрозділів ЖКГ та своєчасної ліквідації можливих аварійних ситуацій на території району організовано чергування та забезпечено цілодобову роботу відповідних служб комунальних підприємств.

В районі працюють всі котельні. Тепло подається в 176 житлових будинків з центральним опаленням та в усі об’єкти соціально-побутового призначення.

Райдержадміністрацією налагоджено надійну співпрацю з представниками Чугуївського району електричних мереж АК «Харківобленерго» та з Харківським високовольтним районом електричних мереж АК «Харківобленерго». При виявленні проблем питання вирішуються оперативно.

Селищними, сільськими радами значна увага приділялася виконанню комплексу заходів, спрямованих на підвищення протипожежного стану об’єктів житлово-комунальної сфери в населених пунктах району, а також заходів, спрямованих на зниження небезпеки і травматизму людей.

Для стабільного проходження опалювального сезону споживачі всіх категорій повинні вчасно розраховуватися за енергоносії. Райдержадміністрацією постійно здійснюється моніторинг стану розрахунків усіма категоріями споживачів за спожиті енергоносії і отримані ними комунальні послуги.