Чугуївщина створює умови для розвитку зеленого туризму

У рамках особистого прийому громадян заступник голови райдержадміністрації Валентина Волоцкова зустрілася з багатодітною родиною Ішутінових з села Зарожне, яка має намір розвивати зелений туризм на території нашого району.

Повідомляє сайт ЧУГУЇВ СЬОГОДНІ з посиланням на сайт РДА.

Сім’я вже зверталася за допомогою до голови райдержадміністрації Миколи Шошина, і всі питання щодо створення об’єкту зеленого туризму, які були на початковій стадії, на цей час вирішено.

У результаті цієї зустрічі Валентина Волоцкова запевнила Ішутінових, що їх пропозиції і прохання щодо подальшої допомоги у розвитку малого родинного бізнесу в сфері зеленого туризму буде в найкоротші терміни розглянуто відповідними службами райдержадміністрації.

Буде визначено етапи підтримки цієї ініціативи. Родина отримає необхідний правовий та юридичний супровід. Відбудеться обговорення її участі у грантових проектах за підтримки райдержадміністрації.

Також Валентина Волоцкова пообіцяла родині Ішутінових медійну підтримку: розміщення інформації про об’єкт зеленого туризму родини Ішутінових на офіційному веб-сайті райдержадміністрації; видання інформаційних буклетів та розповсюдженні відеороликів в контексті популяризації зеленого туризму на території району тощо.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянинa в Лaс-Вегaсі: Стівен Пaддoк встaнoвив кaмери у гoтелі (ВІДЕO)