Чугуїв – учасник проекту з розвитку системи інклюзивної освіти

15 червня 2018 року Чугуївський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 12 комбінованого типу відвідали з робочим візитом представники Всеукраїнського фонду «Крок за кроком» (м. Київ), Благодійного фонду «Інститут раннього втручання» (м. Харків) та науково – методичного центру інклюзивної освіти (м. Харків).

Метою візиту стало обговорення участі м. Чугуєва в проекті «Розвиток моделі забезпечення програми переходу між системою раннього втручання і дошкільною освітою», посилення співпраці щодо розвитку системи раннього втручання й інклюзивної освіти, особливо в контексті сучасних реформ.

До участі в зустрічі долучилися програмний директор ВФ “Крок за кроком” Ю.М.Найда, президент БФ “Центр раннього втручання” Г.В.Кукуруза, заступник міського голови Т.С.Вінник, начальник відділу освіти Чугуївської міської ради М.В.Проценко, методист науково-методичного центру інклюзивної освіти Н.В. Заєркова, завідувач Чугуївського ДНЗ № 12 І.П. Климчук, представники команди Чугуївського центру раннього втручання та педагоги дошкільного закладу. В ході обговорення йшла мова про основні цілі та завдання проекту, етапи експериментальної апробації моделі переходу від послуг раннього втручання до дошкільної освіти для дітей з особливими потребами та їхніх сімей у двох регіонах України (м. Львів і Харківська область, у тому числі м. Чугуїв).